Kúpiť ergometer – e-shop

Sprievodca výberom
ergometrov


Ergometer  >  Ježiško, na Vianoce chcem kvalitnejší rotoped - ergometer!

Ježiško, na Vianoce chcem kvalitnejší rotoped - ergometer!

Toto nie je zbožné želanie, ale chladná kalkulácia. Ergometer, elektronická varianta rotopedov, je špičkový, počítačom ovládaný stroj.

A Vianoce sú ideálnou dobou pre nákup ergometra, zvlášť, ak patríte medzi nadšených športovcov a chýba Vám v zimnom období pohyb po vonku. Ergometer umiestnite napríklad do obývačky a pri obľúbenom filme, alebo seriály môžete intenzívne a zdravo športovať.

Zdravé športovanie zabezpečuje počítač, ktorý vďaka hrudnému pásu umožňuje sledovať tepovú frekvenciu a prispôsobovať jej záťaž. Výhodou sú tiež nastaviteľné režimy pre efektívne cvičenie.

Rotoped inSPORTline Erinome

Na fotografii je Rotoped inSPORTline Erinome, ktorý kúpite za približne 182 € v akcii.

Za špičkové ergometrické rotopedy si však priplatíte. Napríklad vyhľadávaný Rotoped inSPORTline Pangar stojí okolo 545 €. Ale ako napísala v recenzii pani Iveta:

"Pevná konštrukcia, veľký display, tichý chod, kvalitné spracovanie, kvalitné sedlo u ktorého je možnosť nastaviť výšku, posun dopredu či dozadu a aj sklon sedadla, nastavenie riadidiel aj displeja, veľké množstvo programov pri ktorých cvičenie nikdy nebude nuda."

Rotoped inSPORTline Pangar

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame ergometre


Ďalšie novinky

Čo ponúka najnovšia generácia ergometrov

Pravidelný pohyb je nevyhnutný pre udržanie telesného i psychického zdravia. Na jeho zaistenie v pohodlí domova je veľmi žiadaný ergometer. Zoznámte sa s možnosťami najnovšej generácie týchto fitness strojov.

28. 4. 2016

Ako správne doma cvičiť na ergometri?

Ergometer je výhodný v tom, že má elektronické ovládanie záťaže, takže sa plynulo prispôsobí vašej aktuálnej tepovej frekvencii. Je ideálny pre rehabilitačné cvičenia a udržanie kondície v akomkoľvek veku. 

26. 3. 2016

všetky novinky